Search

21 Mart 2017 Salı

Tayfun Talipoğlu vefat etti

Tayfun Talipoğlu vefat etti
Gazeteci ve televizyon yapımcısı Tayfun Talipoğlu, İzmir'de vefat etti. 


Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği düşünülen Tayfun Talipoğlu'nun ölüm sebebi otopsi sonucu kesinleşecek . 
Haberazzi haber haberleri
Edinilen bilgilere göre evinde Tayfun Talipoğlu, gece saat 01.00 sıralarında Konak ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki evinde rahatsızlandı ve evde bulunan bir arkadaşının haber vermesi sonucu eve gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi olay yerinde yapıldı. Daha sonra Tayfun Talipoğlu, ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırıldı. 

Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tayfun Talipoğlu'nun cansız bedeni savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.


Tayfun Talipoğlu kimdir?1962 Kars doğumlu olan Tayfun Talipoğlu İlköğrenimini Malatya Şeker İlkokulu ve Eskişehir Yunus Emre İlkokulu'nda yaptı. Ortaokulu Eskişehir'de, liseyi Ankara Atatürk Lisesi'nde tamamlayan Tayfun Talipoğlu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1983'de mezun oldu. Siyasi görüşleri nedeniyle kaymakam yapılmayan Tayfun Talipoğlu bu süreçte kargoculuk, Ankara düğün salonlarında ve pavyonlarında orkestra solistliği gibi birçok değişik iş yaptı. Milliyet Gazetesi'nde muhabir olarak başladığı gazetecilik yaşamına önce Star1'de, sonra ATV'de haber muhabiri olarak devam eden Tayfun Talipoğlu 1995 yılından itibaren önce ATV'de, 1999'dan itibaren de NTV'de Bam Teli programını hazırlayıp sundu. Takvim, Yeni Yüzyıl, Cumhuriyet gazetelerinde köşe yazarlığı da yapan Tayfun Talipoğlu evli ve bir çocuk babasıdır.

Haber: Haberazzi Haber Türkiye Yaşam haberleri
Kaynak: Haberazzi Haber, AA, NTV, CNN TÜRK


Tayfun Talipoğlu vefat etti
Tayfun Talipoğlu vefat etti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Meteoroloji 4. Bölge Müdürü Öztürk: Tropik fırtına az rastlanan bir hadise - Tropik fırtına Türkiye’de 2

Meteoroloji 4... Bölge Müdürü Öztürk: Tropik fırtına sık rastlanan meteorolojik bir hadise değil Meteoroloji 4... Bölge Müdürü Davut ...

Mail

haberazzi.haber@gmail.com

Popüler Yayınlar 7 Gün

Translate