Search

17 Kasım 2014 Pazartesi

Volkan Demirel maçı bırakıp gitti mi Fatih Terim mi takımı kalecisiz bıraktı

A Milli Futbol Takımı'nın Kazakistan maçı öncesi ısınmak için sahada çıktığı sırada bir taraftara kızan Volkan Demirel sahayı terk etti.

Volkan Demirel'in talimatlar gereği 2 ay ile 1 yıla kadar futbol müsabakalardan men cezası alması mümkün.

A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 4. maçında Kazakistan'ı 3-1 yendi. Maç öncesinde ısınmak için sahaya çıkan kaleci Volkan Demirel, bir taraftara kızıp eldivenlerini çıkardı, sahayı terk edip soyunma odasına gitti.

Volkan Demierel'in bu hareketinden sonra Futbol Disiplin Taimatı'nın 51. maddesinin uygulanması mümkün. Bir diğer iddiaya göre Fatih Terim kaleci Volkan Demirel'e gitmesi için izin verdi.

Volkan Demirel sahayı terk etti
Volkan Demirel sahayı terk etti
Futbol Disiplin Taimatı'nın 51. maddesinde şu ifadeler yer alıyor:

"Yayın yolu ile veya yazılı tebligata rağmen haklı bir sebebi olmaksızın resmi veya özel milli müsabakalara veya hazırlık çalışmalarına katılmayan veya geç katılan veya çalışma ve müsabaka yerini terk eden futbolcular iki aydan bir yıla kadar müsabakalardan men cezası ile cezalandırılır. İhlalin niteliğine göre futbolcunun bağlı bulunduğu kulübe de 65 bin TL ile 130 bin TL arasında para cezası verilir."
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Meteoroloji 4. Bölge Müdürü Öztürk: Tropik fırtına az rastlanan bir hadise - Tropik fırtına Türkiye’de 2

Meteoroloji 4... Bölge Müdürü Öztürk: Tropik fırtına sık rastlanan meteorolojik bir hadise değil Meteoroloji 4... Bölge Müdürü Davut ...

Mail

haberazzi.haber@gmail.com

Popüler Yayınlar 7 Gün

Translate